Zeskłotuj sobie dom!

400 złotych, 500 a może jeszcze więcej? Ile przyjdzie płacić za wynajem pokoi w kolejnym roku akademickim? Ci którzy zdecydują się na skłoting nie zapłacisz ani złotówki!

W zeszłe wakacje zwracało się do nas wiele osób z pytaniem o możliwość zamieszkania na skłocie w Krakowie. Nasz budynek nie jest z gumy i większości osób musieliśmy odmawiać… Jednak zapotrzebowanie to zrodziło w naszych głowach pomysł na akcję pod hasłem „zeskłotuj sobie dom!”. Jako, że w naszym mieście jest kilkaset pustostanów to z otwarciem nowych skłotów nie powinno być problemów(o ile znajdzie się konkretna ekipa;). Osoby zainteresowane akcją prosimy o kontakt mailowy. Na bieżąco będziemy kontaktować was ze sobą oraz posłużymy radą i pomocą.

Reklamy

Komentarze 2 to “Zeskłotuj sobie dom!”

  1. Zaneta Says:

    cześć. jestem reporterką telewizji kraków. Chciałabym zrobić materiał o waszej akcji w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim i niewydolnością akademików oraz drożejącymi wynajmami mieszkań. Czy akcja jest przeprowadzana w Krakowie? proszę o jakiś kontakt do organizatora.

  2. Jola Says:

    Podoba mi się akcja tworzenia nowych skłotów, chęnie się przyłączę do jakiejś ekipy. Otwarta na wszystkie propozycje. Pozdrawiam,
    Jola, 25 lat, pacuję w biurze wspierając system 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: