Food not bombs Krakow

Rozpoczęliśmy kolejny sezon akcji Jedzenie Zamiast Bomb. Rozdając jedzenie protestujemy przeciwko militaryzmowi, wydawaniu publicznych pieniędzy na zbrojenia w momencie gdy w naszym kraju wciąż są ludzie którzy mają problem z zaspokojeniem swoich podstawowych potrzeb ( takich jak jedzenie czy dach nad głową). Akcje prowadzimy na Podgórzu pod Koroną w soboty od godziny 15. Po przez nią chcemy też wyjść do mieszkańców naszej dzielnicy i miasta. Pokazać że żyjąc obok siebie nie musimy być anonimowi i razem bez udziału władz czy sformalizowanych organizacji możemy wpływać na rzeczywistość. Poniżej kilka zdjęć z pierwszego „fooda” Jeśli chcesz dołączyć prosimy o kontakt na naszego maila.

We started new seson of Food not bombs aktion. We are serving free vegan food every Saturday at 3 pm at Korona squar(Stare Podgórze)  If you wont join us contact at our email. A few photos from first „food” in this year:
IMG_3556
Jedzenie Zamiast Bomb KrakówIMG_3554

Reklamy

Komentarzy 9 to “Food not bombs Krakow”

 1. prorok Says:

  popieram takie akcje

 2. xsamciox Says:

  Naprawdę wielki szacunek dla Was za to co robicie.

 3. anka Says:

  hej, chcę się dołączyć do tej akcji, jak się mogę z Wami skontaktować? wystarczy, że po prostu przyjdę? pozdrawiam

 4. carandiru10 Says:

  najprościej napisać do nas na maila:)

 5. wieslawski Says:

  Bezpieczeństwo też jest podstawową potrzebą. Poza tym wydając pieniądze na zbrojenia pośrednio zapewniamy sobie wspomniany dach nad głową, oraz każdą inną materialną „zachciankę” przeciętnego obywatela.

 6. matrix Says:

  Udział polskich wojsk w okupacji Afganistanu a wcześniej Iraku wpływa na nasze bezpieczeństwo? Wątpliwa teza. Myślę że może działać wręcz przeciwnie. Jeśli w Polsce doszło by do jakichś ataków terrorystycznych to wcale bym się nie zdziwił. Wiesz czym jest przenoszenia działań zbrojnych na teren wroga? No, np. tym że w czasie II wojny światowej AK podkładała bomby w metrze Berlińskim…

 7. slonce Says:

  tak naprawde dalej sadze ze squot sqotowi nie rowny
  najlepszym squotem byla mogilska
  fabryka lalek
  gdyby ktos mial namiary z ludzmi z tamtad
  ale chyba tonjuz przeszlosc ktora nigdy nie wroci

 8. . Says:

  Takie akcje sa głupotą.

  To nie ma nic wspólnego z anarchizmem. Celem anarchistów nie jest działalnośc filantropijna tylko rewolucyjna. Z tego punktu widzenia akcję FNB trzeba ocenić negatywnie jako przejaw „naprawiania systemu” łatania dziur w kapitaliźmie”

 9. carandiru10 Says:

  A jakie mądre akcje Ty prowadzisz?:) Widziałaś/eś nasze foody? Jeśli tak to wiesz, że nie mają one nic wspólnego z naprawianiem systemu czy tworzeniem postaw roszczeniowych. (Czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich akcjach FNB bo bywają one bardzo różne.) A co do anarchizmu to polecam lekturę „Pomocy wzajemnej jako czynnika rozwoju” Kropotkina;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: